single

content-single.php

Posted on

Automatické zavlažování

Automatické zavlažování

Každá rostlina kromě světla a živin potřebuje ke svému růstu vodu. Za parných letních dnů to pro vás znamená vyčlenit si hodinu až dvě pro zalévání jednotlivých záhonů a trávníkových ploch. Znamená to roztáhnout hadice, zapojit zavlažovače. Často dojde i k nechtěnému poškození nebo rozbití dekoračních věcí nebo květináčů umístěných v zahradě. Místo toho, abyste relaxovali po práci a užívali si odpočinku, musíte běhat po zahradě a přenášet hadice.

Drtivou část této namáhavé práce za vás může převzít automatický zavlažovací systém.Jednotlivé postřikovače, kapénková zálivka a vodní zásuvky vám výrazně ulehčí tuto namáhavou práci. Automatické řízení jednotlivých větví závlahy umí v libovolných časových intervalech potřebné množství vody k rostlinám i na trávníkové plochy.

Rádi vám pomůžeme s návrhem a optimalizací dodávky vody pro vaše rostliny a trávník. Součástí návrhu je samozřejmě i způsob údržby a zazimování systému. Navrhujeme systém Hunter.

 

Návrh automatického zavlažování

 

Navrhneme vám optimalizovanou dodávku vody pro váš trávník a rostliny. Zajistíme vám distribuci vody k vodním zásuvkám i kapénkovou závlahu do požadovaných míst. Návrh obsahuje výpočet tlakových charakteristik v potrubí, situační výkres a průvodní zprávu. V naší kanceláři vám budou předvedeny jednotlivé komponenty.

 

Realizace závlahového systému

 

Nabízíme vám zkušenosti s instalací závlahového systému včetně vybavení studny čerpadlem a potřebnou technologií. Při první zimní sezoně vám ukážeme prakticky jak zazimovat závlahový systém a jak na jaře závlahový systém opět uvést do chodu. Působnost naší firmy je především v okolí měst Hradec Králové a Pardubice.